Home

Strălucire mereu Nenumărat moteru begimas 10 km laikas autoritate Atticus Cooperare

Run'n'talks - #WeRunVilnius2018 #10km #goVilnius #NikeWeRunVilnius Po  Trakuose įveikto pusmaratonio jau kuris laikas jaučiu kaip kūnas,  konkrečiau, kojos manęs neklauso ir neatsistato. Skausmu to jausmo  nepavadinčiau, bet kojas kausto nepaaiškinamas ...
Run'n'talks - #WeRunVilnius2018 #10km #goVilnius #NikeWeRunVilnius Po Trakuose įveikto pusmaratonio jau kuris laikas jaučiu kaip kūnas, konkrečiau, kojos manęs neklauso ir neatsistato. Skausmu to jausmo nepavadinčiau, bet kojas kausto nepaaiškinamas ...

Gimus dukrai bėgioti pradėjusi Akmanavičiūtė po metų laimėjo maratoną, o  vėliau pagerino 100 km rekordą - LRT
Gimus dukrai bėgioti pradėjusi Akmanavičiūtė po metų laimėjo maratoną, o vėliau pagerino 100 km rekordą - LRT

10 km bėgimą Vilniuje laimėjo D. Lobačevskė ir J. Beržanskis - DELFI Sportas

Šeštadienį Vingio parke - Moterų bėgimas (bus eismo ribojimų) -  MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis
Šeštadienį Vingio parke - Moterų bėgimas (bus eismo ribojimų) - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis

Vilties bėgimas

Prie „Ąžuolyno bėgimo“ starto linijos stojo ir olimpiečiai, ir  pradedantieji - DELFI Sportas
Prie „Ąžuolyno bėgimo“ starto linijos stojo ir olimpiečiai, ir pradedantieji - DELFI Sportas

Galiu net aš: pirmieji 10 km gyvenime, arba Įveikti save – nuostabus  jausmas | Sportas | 15min.lt
Galiu net aš: pirmieji 10 km gyvenime, arba Įveikti save – nuostabus jausmas | Sportas | 15min.lt

Maratonas – Vikipedija

Piotro Silkino 80-mečio jubiliejui skirtas bėgimas | Kretingos rajono  savivaldybė
Piotro Silkino 80-mečio jubiliejui skirtas bėgimas | Kretingos rajono savivaldybė

Kaip pasiruošti 5 km bėgimo distancijai per 10 dienų? | Gyvenimas | 15min.lt

Olimpinės dienos bėgimuose – saldus revanšas - LTOK

Bėgimo varžybose Klaipėdoje Ž. Balčiūnaitė lenkė ir moteris, ir vyrus -  DELFI Sportas
Bėgimo varžybose Klaipėdoje Ž. Balčiūnaitė lenkė ir moteris, ir vyrus - DELFI Sportas

Kaip pasiruošti savo pirmajam 10-ies kilometrų bėgimui? | Blog 4F

Lietuvos šimtmečiui skirtą 100 km bėgimą laimėjo R. Seitkalijevas |  Sportland Magazine
Lietuvos šimtmečiui skirtą 100 km bėgimą laimėjo R. Seitkalijevas | Sportland Magazine

Pamiklinti kojų – į bėgimo mišias: garsūs žmonės pasakė, kodėl dalyvauja

LIKO 50 DIENŲ!!! 🌞 Ta proga - keletas įdomių faktų apie šį išskirtinį  bėgimą. Kaip manot, kiek kartų aplink Lietuvą 🇱🇹️ dalyvės nubėgs šiemet?  🤔 Moterų... | By Moterų bėgimas | Facebook
LIKO 50 DIENŲ!!! 🌞 Ta proga - keletas įdomių faktų apie šį išskirtinį bėgimą. Kaip manot, kiek kartų aplink Lietuvą 🇱🇹️ dalyvės nubėgs šiemet? 🤔 Moterų... | By Moterų bėgimas | Facebook

5 km bėgimas už Lietuvą Stavangeryje | Facebook

Ilgų distancijų bėgimas priklausomybių specialistei padeda atstatyti vidinę  pusiausvyrą - Alytaus laikas
Ilgų distancijų bėgimas priklausomybių specialistei padeda atstatyti vidinę pusiausvyrą - Alytaus laikas

Olimpinė dienos 5 km bėgimą laimėjo Kinderis ir Serapinaitė, 10 km  nuotolyje triumfavo mėgėjai - DELFI Sportas
Olimpinė dienos 5 km bėgimą laimėjo Kinderis ir Serapinaitė, 10 km nuotolyje triumfavo mėgėjai - DELFI Sportas

Jubiliejinį Vilniaus bėgimą laimėjo V. Dopolskas ir L. Petkevičienė - DELFI  Sportas
Jubiliejinį Vilniaus bėgimą laimėjo V. Dopolskas ir L. Petkevičienė - DELFI Sportas