Home

de abia scruta ulei ledo ritulys kanada rusija yuotube efectiv Chimist ministru

Rusijos žygis pasaulio čempionate sustabdytas: į finalą pateko Suomijos  rinktinė
Rusijos žygis pasaulio čempionate sustabdytas: į finalą pateko Suomijos rinktinė

Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje rusus per pratęsimą eliminavo Kanada -  DELFI Sportas
Pasaulio čempionato ketvirtfinalyje rusus per pratęsimą eliminavo Kanada - DELFI Sportas

Pasaulio ledo ritulio čempionatas prasidėjo Kanados pergale ir Latvijos  pralaimėjimu - DELFI Sportas
Pasaulio ledo ritulio čempionatas prasidėjo Kanados pergale ir Latvijos pralaimėjimu - DELFI Sportas

Pasaulio čempionatas per LRT: favoritai, nusivylimai ir atkrintamųjų  prognozės pagal Maksimą Vojevodiną - LRT
Pasaulio čempionatas per LRT: favoritai, nusivylimai ir atkrintamųjų prognozės pagal Maksimą Vojevodiną - LRT

Pasaulio čempionatą Rusija pradėjo pergale prieš Švediją po bulitų |  Sportas | 15min.lt
Pasaulio čempionatą Rusija pradėjo pergale prieš Švediją po bulitų | Sportas | 15min.lt

Suomiai paliko rusus už finalo borto, Kanada perlipo čekų barjerą | Sportas  | 15min.lt
Suomiai paliko rusus už finalo borto, Kanada perlipo čekų barjerą | Sportas | 15min.lt

Kanada ir Švedija pateko į pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalį -  DELFI Sportas
Kanada ir Švedija pateko į pasaulio ledo ritulio čempionato pusfinalį - DELFI Sportas

Jaunimo ledo ritulio pasaulio čempionate Kanados 20-mečiai triuškinamai  pralaimėjo rusams
Jaunimo ledo ritulio pasaulio čempionate Kanados 20-mečiai triuškinamai pralaimėjo rusams

Pasaulio ledo ritulio čempionatas. I pusfinalio mačas: Suomija – Rusija -  2019.05.25 - LRT
Pasaulio ledo ritulio čempionatas. I pusfinalio mačas: Suomija – Rusija - 2019.05.25 - LRT

Lygiai prieš 30 metų Kanados ir Sovietų jaunimo rinktinės aikštėje surengė  masines muštynes - DELFI Sportas
Lygiai prieš 30 metų Kanados ir Sovietų jaunimo rinktinės aikštėje surengė masines muštynes - DELFI Sportas

Ledo ritulio pasaulio taurės finalo serija prasidėjo Kanados rinktinės  pergale - DELFI Sportas
Ledo ritulio pasaulio taurės finalo serija prasidėjo Kanados rinktinės pergale - DELFI Sportas

Finale persvaros prieš Kanadą neišlaikę rusai laistė ledą ašaromis - DELFI  Sportas
Finale persvaros prieš Kanadą neišlaikę rusai laistė ledą ašaromis - DELFI Sportas

Rusija ir Kanada pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo įtikinamas  pergales | Sportas | 15min.lt
Rusija ir Kanada pasaulio ledo ritulio čempionate iškovojo įtikinamas pergales | Sportas | 15min.lt

Ledo - YouTube

Skandalas žaidynėse: Kanada iš pradžių atsisakė žaisti su Rusija | Sportas  | 15min.lt
Skandalas žaidynėse: Kanada iš pradžių atsisakė žaisti su Rusija | Sportas | 15min.lt

Sensacija pasaulio čempionate: Latvija išplėšė pratęsimą su Kanada - DELFI  Sportas
Sensacija pasaulio čempionate: Latvija išplėšė pratęsimą su Kanada - DELFI Sportas

Neviltis šokiruotoje Rusijoje: pralaimėjome studentams, 153-iai Kanados  sudėčiai - DELFI Sportas
Neviltis šokiruotoje Rusijoje: pralaimėjome studentams, 153-iai Kanados sudėčiai - DELFI Sportas

Pasaulio ledo ritulio čempionate – velniška intriga: raumenis išpūtusi  Rusija veržiasi į Švedijos ir JAV vakarėlį
Pasaulio ledo ritulio čempionate – velniška intriga: raumenis išpūtusi Rusija veržiasi į Švedijos ir JAV vakarėlį

Ledo ritulio pasaulio čempionatą Rusija pradėjo pergale prieš švedus po  baudinių - DELFI Sportas
Ledo ritulio pasaulio čempionatą Rusija pradėjo pergale prieš švedus po baudinių - DELFI Sportas

Pasaulio ledo ritulio čempionato starte Rusija „sausai“ pralaimėjo čekams -  DELFI Sportas
Pasaulio ledo ritulio čempionato starte Rusija „sausai“ pralaimėjo čekams - DELFI Sportas

Pasaulio ledo ritulio čempionate rusai vargo su šveicarais, suomiai pamokė  Kanadą - DELFI Sportas
Pasaulio ledo ritulio čempionate rusai vargo su šveicarais, suomiai pamokė Kanadą - DELFI Sportas

Rusijos rinktinę palaužę Suomijos ledo ritulininkai – pasaulio čempionato  finale - LRT
Rusijos rinktinę palaužę Suomijos ledo ritulininkai – pasaulio čempionato finale - LRT