Home

proprietar Verifica Accidental gintaras margevičius Scăzut zăpadă Garanție

Pasaulio čempionato atranką pasitinkantis Savukynas – apie Izraelio rankinį  ir lietuvių nuostolius - DELFI Sportas
Pasaulio čempionato atranką pasitinkantis Savukynas – apie Izraelio rankinį ir lietuvių nuostolius - DELFI Sportas

Finišavo Lietuvos plaukimo čempionatas, geriausiu jo plaukiku tapo A.  Šidlauskas | Diena.lt
Finišavo Lietuvos plaukimo čempionatas, geriausiu jo plaukiku tapo A. Šidlauskas | Diena.lt

BIRŽAI 2014. MUZIKUOKIME DRAUGE dalyviai | Nuotraukų galerijos

Miestiečiai kaime

Paninfo.lt | Panevėžio naujienų centras | Puslapis 702

Rapšys nesulaikomas – apgynė Europos čempiono titulą ir iškovojo antrą  aukso medalį - DELFI Sportas
Rapšys nesulaikomas – apgynė Europos čempiono titulą ir iškovojo antrą aukso medalį - DELFI Sportas

Vilniuje – vandentiekio avarija: patvino Upės gatvė | KaunoDiena.lt

Gintaras Margevičius - išsami informacija apie žmogų | Zmones.draugas.lt

Naujasis plaukimo vadas – apie prasižengusią 15-metę, mūsų žvaigždes ir  baseiną Romoje | Sportas | 15min.lt
Naujasis plaukimo vadas – apie prasižengusią 15-metę, mūsų žvaigždes ir baseiną Romoje | Sportas | 15min.lt

Upės gatvėje sprogo vamzdis. Eismas ribojamas - MadeinVilnius.lt - Vilniaus  naujienų dienoraštis
Upės gatvėje sprogo vamzdis. Eismas ribojamas - MadeinVilnius.lt - Vilniaus naujienų dienoraštis

Vilniaus Upės gatvė buvo atsidūrusi po vandeniu – čia sprogo vamzdis |  15min.lt
Vilniaus Upės gatvė buvo atsidūrusi po vandeniu – čia sprogo vamzdis | 15min.lt

Sprogęs vamzdis Vilniaus centre užtvindė gatvę, buvo ribojamas eismas

Į baseiną – po karantino: rezultatais nenusivylė | KaunoDiena.lt

Lietuvos jaunių žaidynėse rekordus gerino plaukikai ir šauliai, paaiškėjo  vandensvydžio čempionai - DELFI Sportas
Lietuvos jaunių žaidynėse rekordus gerino plaukikai ir šauliai, paaiškėjo vandensvydžio čempionai - DELFI Sportas

Prezidento taurė – M. Bytautui ir M. Kaminskui | KaunoDiena.lt

Kauno plaukikų laimikis Alytuje – solidžiausias | KaunoDiena.lt

Europos čempionate plauks klaipėdietis D. Pancerevas

Lietuvos mini ralio čempionato (LMRČ) III etapas OFICIALŪS REZULTATAI /  OFFICIAL RESULTS
Lietuvos mini ralio čempionato (LMRČ) III etapas OFICIALŪS REZULTATAI / OFFICIAL RESULTS

Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dominuoja lyderiai -  BANGENIS | VšĮ „Sveikatos oazė“
Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dominuoja lyderiai - BANGENIS | VšĮ „Sveikatos oazė“