Š.Birutis: muzikos industrijai reikalinga valstybės ilgalaikė strategija  nukreipta į nacionalinio turinio kūrimą | Lietuvos Respublikos kultūros  ministerija
Š.Birutis: muzikos industrijai reikalinga valstybės ilgalaikė strategija nukreipta į nacionalinio turinio kūrimą | Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Konkursą dėl paramos žiniasklaidai fondas gali paskelbti kitą savaitę -  DELFI
Konkursą dėl paramos žiniasklaidai fondas gali paskelbti kitą savaitę - DELFI

BC Prienai - Po krepšiu dominavęs Laurynas Birutis pelnė 26 taškus,  atkovojo 8 kamuolius ir vedė komandą į pergalę Alytuje! #WeFight | Facebook
BC Prienai - Po krepšiu dominavęs Laurynas Birutis pelnė 26 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir vedė komandą į pergalę Alytuje! #WeFight | Facebook

Gintaras PikūnasAbdominalinis chirurgasŠiauliai - Affidea Lietuva

Apie – Žaislų Muziejus

Apie vertybes ir politiką – Vilniuje vykstančioje tarptautinėje  konferencijoje - Bernardinai.lt
Apie vertybes ir politiką – Vilniuje vykstančioje tarptautinėje konferencijoje - Bernardinai.lt

BC Šiauliai Nation - Komandos kapitonai: 1994-95 - Sigitas Birutis 1995-96  - Robertas Giedraitis 1996-97 - Robertas Giedraitis 1997-98 - Robertas  Giedraitis 1998-99 - Robertas Giedraitis 1999-00 - Robertas Giedraitis  2000-01 -
BC Šiauliai Nation - Komandos kapitonai: 1994-95 - Sigitas Birutis 1995-96 - Robertas Giedraitis 1996-97 - Robertas Giedraitis 1997-98 - Robertas Giedraitis 1998-99 - Robertas Giedraitis 1999-00 - Robertas Giedraitis 2000-01 -

Gintaras Krapikas apie Artūrą Milaknį: „Jis tikrai nusipelnė būti  kviečiamas į rinktinę“ | 24sek.lt
Gintaras Krapikas apie Artūrą Milaknį: „Jis tikrai nusipelnė būti kviečiamas į rinktinę“ | 24sek.lt

蓋迪米納斯·奧萊利卡斯- 維基百科,自由的百科全書

El Unicaja claudica contra Zalgiris en el segundo partido del Costa del Sol  | Marca
El Unicaja claudica contra Zalgiris en el segundo partido del Costa del Sol | Marca

Gintaras Staniulis

Teisėtvarka, Kalėjimo metus nubraukė Apeliacinis teismas

Kultūros ministras imasi tarpininko vaidmens tarp Panevėžio aktorių ir  administracijos | Kultūra | 15min.lt
Kultūros ministras imasi tarpininko vaidmens tarp Panevėžio aktorių ir administracijos | Kultūra | 15min.lt

BC Žalgiris Kaunas - Po trečiojo kėlinio Maskvos CSKA – Kauno „Žalgiris“  59:60. Laurynas Birutis galingai užbaigia lygų kėlinį! | Facebook
BC Žalgiris Kaunas - Po trečiojo kėlinio Maskvos CSKA – Kauno „Žalgiris“ 59:60. Laurynas Birutis galingai užbaigia lygų kėlinį! | Facebook

Untitled
Untitled

Lithuania - FIBA U20 European Championship Division A 2017 - FIBA.basketball

BC Žalgiris Kaunas - Šiandien savo 21-ąjį gimtadienį švenčia žalgirietis  Laurynas Birutis. Sveikinimai!!! 🎂 | Facebook
BC Žalgiris Kaunas - Šiandien savo 21-ąjį gimtadienį švenčia žalgirietis Laurynas Birutis. Sveikinimai!!! 🎂 | Facebook

Endoskopijų skyrius | Viešoji įstaiga Respublikinė Šiaulių ligoninė

Betsafe-LKL - Laurynas Birutis ir Anthony Ireland yra rezultatyviausi  #betsafeLKL žaidėjai – renka po 14,4 taško per rungtynes 🔝 Kuris iš jų bus  rezultatyvesnis po rytdienos rungtynių? 🔄 | Facebook
Betsafe-LKL - Laurynas Birutis ir Anthony Ireland yra rezultatyviausi #betsafeLKL žaidėjai – renka po 14,4 taško per rungtynes 🔝 Kuris iš jų bus rezultatyvesnis po rytdienos rungtynių? 🔄 | Facebook